برپایی غرفه استان یزد با حضور شرکت سهامی آب منطقه ای در همایش و نمایشگاه ملی بهره وری ایران

همایش و نمایشگاه ملی بهره‌وری ایران، دوشنبه۳۱ اردیبهشت‌ماه، با حضور مسئولان کشور در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و با برپایی غرفه استان یزد با حضور شرکت آب منطقه ای آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، در همایش بهره‌وری که با حضور چشمگیر این شرکت برگزار شد، سخنرانان به بحث و بررسی مسائل مختلف از جمله رشد اقتصادی از محل ارتقای بهره‌وری، ارتقای بهره‌وری مبتنی بر مشارکت مردم و تحقق شعار سال پرداختند. 

همچنین در نمایشگاه جانبی این همایش، نمایندگان استان یزد از حوزه آب نیز با طرح مباحثی مانند: مناسبات سنتی بهره‌وری در یزد، پروژه‌های عظیم شرکت آب منطقه‌ای یزد در حوزه بهره‌وری و همچنین آغاز به‌کار بازار آب یزد، با مسئولان شرکت مادرتخصصی منابع آب کشور، مسئولان و کارشناسان حوزه آب از شرکت‌های تابعه وزارت نیرو از سراسر کشور و عموم علاقمندان به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان این همایش و نمایشگاه دو روزه، ایده «نوآوری بهره‌ورانه حوزه آب» در چارچوب نهضت بهره‌وری در کشور مطرح شد و در دیدار مدیران شرکت مادرتخصصی منابع آب کشور با نمایندگان بهره‌وری آب در یزد مقرر شد که بازار آب یزد، میزبان برنامه ملی نوآوری بهره‌ورانه با حضور شرکت‌های آب منطقه‌ای سراسر کشور باشد.

کد خبر: 3403
  تاریخ خبر : 1403/03/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/01
 روابط عمومی
 80