معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد :

ایستگاه پمپاژ شماره چهار خط انتقالی آب به یزد نوسازی شد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد از نوسازی تجهیزات ابزار دقیق و برقراری ارتباط ایستگاه پمپاژ شماره چهارخط انتقالی آب به یزد با اتاق کنترل یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد"علی ارمی" با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه ریزی انجام شده به منظور نوسازی سیستم کنترل و ابزار دقیق که از اولویت های تعریف شده واحد طرح و توسعه  در سال جاری می باشد نسبت به نوسازی تجهیزات  ابزار دقیق و برقراری ارتباط ایستگاه پمپاژ چهار اقدام شد.

وی اظهار داشت: این طرح با اعتبار چهار میلیارد ریال  که شامل خرید،نصب،اجرای تاسیسات،انجام اصلاحات سیستم مانیتورینگ  و برقراری ارتباط سیستم مانیتورینگ می شود، اجرا گردید.

ارمی گفت: با نصب تجهیزات کنترل و ابزار دقیق در خطوط یک تا پنج پمپاژ و نصب تجهیزات لازم در تابلوهای ایستگاه پمپاژ چهار، ضمن نوسازی سیستم کنترل، ارتباط مرکز کنترل یزد با ایستاه پمپاژ چهار برقرار گردید.

این مسئول ضمن قدردانی از تلاش های مجدانه آقایان "علی کوشا و "علیرضا اعرابی" افزود: با اجرای این طرح، امکان رصد داده های ایستگاه پمپاژ شامل: ارتفاع مخازن، فشارهای ورودی و خروجی، دبی ورودی ایستگاه و .... از مرکز کنترل یزد میسر گردیده است.

کد خبر: 2590
  تاریخ خبر : 1400/05/12